ShopNRun

Anatolium AVM Mobil Uygulaması ile VIP Misafirimiz Olun!

Anatolium AVM mobil uygulaması kullanıcılarına özel oluşturulan VIP alanımızda kuponlarınızı danışma masasından daha hızlı ve kolay işletin; moda, güzellik, yemek ve daha birçok teklif ve indirimlerden en iyi şekilde yararlanın.- 7 yaşından küçükler bu etkinliğe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
- KAYIT: YARIŞMAYA KATILIM İÇİN KAYIT YAPTIRACAK
- Etkinlik 6-7 Nisan tarihlerinde 11:00 – 18:00 saatlerinde geçerlidir.
- Katılım için Anatolium Alışveriş Merkezi Mobil Uygulamasından ücretsiz kayıt yaptırılması gerekmektedir.
- Etkinlik katılımında gerekli bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kişiler etkinliğe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
- Bu etkinlikte kazanılan hediye çekleri sadece Anatolium Alışveriş Merkezi’nde, hediye çekinin verildiği mağazada yapılacak alışverişlerde geçerli olur.
- Bir kişi, sadece 1 tane hediye çeki alabilir.
- Kazanılan hediye çeki, bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Hediye çekleri birleştirilemez.
- Hediye çekinin bedeli, ürün bedelinin üzerinde ise, nakit iadesi yapılamaz ya da kalan bakiye için ayrıca bir hediye çeki verilemez.
- Hediye çeki kazanılan alışverişlerde, o alışverişten kazanılan hediye çeki kullanılamaz.
- Hediye çeki tutarına KDV dâhildir.
- Hediye çekleri çekin arkasında yazılı kullanım koşullarına ve son kullanma tarihlerine göre kullanılabilir.
- 6-7 Nisan tarihlerinde etkinlik süresince verilecek hediyeler stoklarla sınırlıdır, Günlük hediye limiti doldurulduğunda hediye çeki verilmeyecektir.
- Klepierre Türkiye AVM Yönetimi, Anatolium Alışveriş Merkezi’nin yönetim, güvenlik, temizlik, teknik, danışma ve mağaza çalışanları, sahipleri ile kamu kurum ve kuruluşları, tüzel kişiler ve sermaye şirketleri bu etkinliğe katılamaz. Katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.
Anatolium Alışveriş Merkezi; işbu kampanya şartlarını, dağıtılacak hediyelerin ve hediye çeklerinin özellik ve içeriklerini ve kampanya süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Etkinliğe katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Bu etkinlik Milli Piyango İdaresi'nce izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da etkinlikler kapsamı dışındadır.


facebook paylaş twitter paylaş
Bizi sosyal medyada takip edin facebook instagram youtube

Anatolium Bursa'dan haber almak İÇİN ÜYE olun

Yeni koleksiyonlar, fırsatlar ve favori markalarınız hakkında haberdar olun.

E-posta adresiniz sadece size haber bültenini göndermek için kullanılacaktır. İstediğiniz zaman e-postalarımız aracılığıyla aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

KVKK

Mobil Uygulama


anatolium mobile app

Anatolium Bursa'ya cep telefonu ve/veya tabletinizle de bağlı kalın.

anatolium ios app
anatoliym android app

Anatolium Bursa


İletişime Geçin
Anatolium Bursa @ 2019, Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik ve Güvenlik