HADİ YARIŞALIM KAMPANYASI

Anatolium AVM Mobil Uygulaması ile VIP Misafirimiz Olun!

Anatolium AVM mobil uygulaması kullanıcılarına özel oluşturulan VIP alanımızda kuponlarınızı danışma masasından daha hızlı ve kolay işletin; moda, güzellik, yemek ve daha birçok teklif ve indirimlerden en iyi şekilde yararlanın.-Bu kampanyanın Apple ile bir bağlantısı bulunmamaktadır, Apple kampanyaya sponsor değildir.
- 16-30 Mart tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapılarak, belirlenen tarihlerde yapılacak yarışmalara katılım hakkı elde edilir.
- 16-24 Mart tarihleri arasında harcama yapanlar 23-23 Mart’ta; 25-30 Mart tarihleri arasında harcama yapanlar 30 Mart’ta düzenlenecek seanslarda yarışabilir.
- Her seansta en fazla 50 kişi yarışabilir.
- Hafta sonu kurulacak sahnede, sunucu tarafından canlı olarak her seansta 10 adet soru sorulacak ve katılımcıların mobil uygulama üzerinden yanıtlaması beklenecektir.
- Yarışmaya katılmak için Anatolium Mobil App’inin indirilmesi gerekmektedir.
- Anatolium AVM istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
- Kampanyadan AVM Yönetimi, 3. Parti ve mağaza çalışanları yararlanamaz.
- Günlük toplam ödül olan 5.000 TL, o gün yapılan seanslarda tüm sorulara doğru yanıt veren yarışmacılar arasında eşit şekilde dağıtılacaktır.

facebook paylaş twitter paylaş
Bizi sosyal medyada takip edin facebook instagram youtube

Anatolium Bursa'dan haber almak İÇİN ÜYE olun

Yeni koleksiyonlar, fırsatlar ve favori markalarınız hakkında haberdar olun.

E-posta adresiniz sadece size haber bültenini göndermek için kullanılacaktır. İstediğiniz zaman e-postalarımız aracılığıyla aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

KVKK

Mobil Uygulama


anatolium mobile app

Anatolium Bursa'ya cep telefonu ve/veya tabletinizle de bağlı kalın.

anatolium ios app
anatoliym android app

Anatolium Bursa


İletişime Geçin
Anatolium Bursa @ 2019, Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik ve Güvenlik